PAYLAŞIMDA TEK ADRES
YOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Dostakincilarhogeldn

Forumdan Yararlanmak için üye olunuz.Üye olmak veya Giriş yapmak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

YOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Uyeolbl6

Join the forum, it's quick and easy

PAYLAŞIMDA TEK ADRES
YOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Dostakincilarhogeldn

Forumdan Yararlanmak için üye olunuz.Üye olmak veya Giriş yapmak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

YOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Uyeolbl6

PAYLAŞIMDA TEK ADRES
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sonsuzluk38
sonsuzluk38
Admin
Admin
YOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Koanatl

YOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM 16653166100/100YOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Emptybarbleue  (100/100)
puan puan:
YOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Imgleft30/30YOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Emptybarbleue  (30/30)
oyun zar atmaca: 30
https://turkforumtr.yetkin-forum.com

YOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Empty YOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM

Çarş. Mayıs 20, 2009 6:19 pm
Youtube Gibi Erişimi EngeLLenmiş SiteLere Mi Girmek İstiyorsun?..ßuyur Ozaman..

Bilgisayarım > Denetim Masası > Ağ Bağlantıları altında;

Internet erişimimize bağlı olarak “Çevirmeli YOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Virgul Yerel Ağ BağlantısıYOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Virgul Kablosuz Ağ Bağlantısı” ayarlarımız bulunur.

YOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Agbaglantilari2203dfdvq9

Internet’e erişimi için kullandığınız ağ bağlantımıza (LanYOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Virgul Wireless hangisini kullanıyorsak)YOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Virgul
faremizin (mouse) sağ tuşuyla tıklayıp “Özellikler”i seçelim. (Veya
direk faremizle çift tıklayalım. Eğer bağlantı tipimiz kablosuz
bağlantıysa açılan pencerede Özelliklere tıklayalım.)
Aşağıdaki ekran görüntüsüne benzer bir bağlantı özellikleri penceresine ulaşmış olmamız gerekiyor.

YOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Yerelbaglantisiozelliklbt1

Internet İletişim Kuralları (TCP/IP) üzerine çift tıklayalım. (Veya seçili hale getirip Özelliklere tıklayalım..)

YOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Dnssunucuadres2205770cz4

Önümüze “Internet İletişim Kuralları (TCP/IP) Özellikleri” gelmiş olmalı. Buradaki ip ayarlarıYOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Virgul bilgisayardan bilgisayara farklılık gösterir. IP ayarlarımızda herhangi bir değişiklik yapmıyoruz. Bizim ilgilendiğimiz kısımYOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Virgul kırmızı çerçeve ile belirlenen DNS sunucu adres ayarlarının olduğu kısım.

Mevcut ayarlarınız “DNS sunucu adresini otomatik al” veya “Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan:
işaretli ve ADSL modem/router lokal ip adresi girili durumdadır. ADSL
modeminiz dns’leri otomatik olarak TTNET’den alıp (TTNET DNS sunucu
adresleri) bilgisayarınıza aktarır.

Biz bu noktada araya giripYOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Virgul yavaş ve sansürcü olan TTNET DNS sunucularını devreden çıkartıpYOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Virgul engellenen sitelere ulaşmak istiyorsak;
aşağıdaki DNS sunucu adresleriniYOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Virgul kırmızı çerçeve içersine aldığımız “Yeğlenen DNS sunucusu” ve “Diğer Dns Sunucusu” girmeliyiz.
HızlıYOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Virgul sansürsüz DNS Sunucu adresleri:

Verizon (Level3) Public DNS Servers
4.2.2.1
4.2.2.2
4.2.2.3
4.2.2.4
4.2.2.5
4.2.2.6
bu adreslerden iki tanesi girmemiz yeterlidir.

Yeğlenen DNS sunucusu: 4.2.2.1

Diğer Dns Sunucusu: 4.2.2.2

şeklinde girip Tamam‘a tıklayıp kaydetip çıkalım.

Bu DNS adresleri sayesindeYOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Virgul dns çözümlemenin hızlandığını ve internet sayfalarının daha hızlı açıldığına şahit olacaksınız.

Ve en önemlisi sevdiğiniz ve TTNET tarafından sansürlenen internet sitelerine sorunsuzca ulaşabileceksiniz.
sevgidolu70
sevgidolu70
üye
üye

YOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM 166531660/0YOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Emptybarbleue  (0/0)
puan puan:
YOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Imgleft30/30YOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Emptybarbleue  (30/30)
oyun zar atmaca: 30

YOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM Empty Geri: YOUTUBEYE GİRME YÖNTEMİ RESİMLİ ANLATIM

C.tesi Mayıs 23, 2009 9:08 am
üstad küçük bi program var. onu yapsak risklimi olur yani hacker işi felan, ben kurmuştum ama, şimdilik sorunsuz girebiliyorum. isterseniz birde siz bakın.